Esin Doğal Kaynak SuyuEsin Su - KurumsalEsin Su - ÜrünlerimizEsin Su - BayiilikEsin Su - Suyumuzun ÖzellikleriEsin Su - İletişim Bilgileri
Başlıksız Belge
   19 Lt Damacana Esin Su
   200 Ml Bardak Esin Su
   250 Ml Bardak Esin Su
   300 Ml Bardak Esin Su
   Günde kaç litre su içmeliyiz?
   Suda sertlik derecesi neyi ifade eder?
   Pompa temizliği nasıl olmalıdır?
   Şişelenmiş bir suyu hangi koşullarda saklamalıyız?
   19 litre polikarbonat şişelerin dolum sayısı nasıl belirlenir ve ne kadardır?
   Polikarbonat şişe özellikleri nelerdir?
   Şebeke suyu ile ambalajlanmış doğal kaynak suyu arasında ne tür farklar vardır?
   Kullandığım suyun güvenli ve kaliteli olduğunu nasıl anlarım?
   Suyun Yararlari
   Kurumsal

"ŞİMDİ YALOVA SUYU İÇİLİR"

 

Yalova'da faaliyet gösteren Patıl Doğal Kaynak Suyu İşletmesi'nin su sektörüne hediyesi olan EsinSu tamamen yerli ve özsermaye ile 2003 yılında kurulmuştur.

Firmamız Samanlı Dağları'nın zengin bitki örtüsüne sahip ve şifalı sularıyla ünlü Termal - Çınarcık Ormanları'ndan, dengeli mineral yapısıyla, yumuşak içimiyle, benzersiz tadı ve hoş lezzetiyle yepyeni bir kaynak suyunu tüketicilerle buluşturmaktadır.

Tesislerimizin bulunduğu Ortaburun Köyü Çınarcık ilçesine bağlı ve İstanbul_İzmit _Bursa arasında bir geçiş merkezi konumunda olan Yalovamıza 13 km mesafededir.

Esin Doğal Kaynak Suyu ,Samanlı Dağları'nın zirvesinde suyun kaynayarak çıktığı noktaya içi tamamen fayans döşeli; hijyenik koşullarda dışarıdan bir kirleticinin suyla temasını önleyen Sağlık Bakanlığı'nın yönetmelikte öngördüğü şekilde dizayn edilmiş kaptaj denilen özel steril bir yapı ile koruma altına alındıktan sonra yine bakteri ve mikroorganizmalardan etkilenmeyen özel borularla Ortaburun Köyü'ndeki 600 m2''si kapalı olmak üzere tamamı 7600 m2 alandan oluşan modern tesislerimize ulaşır.

Sağlık Bakanlığının 28.06.2004 tarih ve 216 sayılı ruhsat izni ile faaliyet hayatına başlayan Esin Doğal Kaynak Suyu , Avrupa Bİrliği Uyum Yasaları çerçevesinde Sağlık Bakanlığının öngördüğü kriterler doğrultusunda 24.12.2007tarih ve 110 sayılı yenilenen ruhsat izni ile standart, hijyenik, kaliteli üretim ve üstün hizmeti kendisine ilke edinmiştir.

 

 

 

 

 

  Tel : +90 226 814 25 25
 Faks : +90 226 814 08 36
 E-mail : mail @ esinsu.com
 Adres : Yeni Bursa Yolu No :41 Yalova
Anasayfa  -  Kurumsal  -  Ürünlerimiz  -  Bayiilik  -  Suyumuzun Özellikleri  -  İletişim


Esin Su  -  Doğal Kaynak Suyu